Zoznamujte sa online

Online rande už nie je iba pojem ktorý poznáme z amerických filmov. Dnes je to už pomerne bežný spôsob zoznámenia sa. Ba naopak, také klasické zoznámenie sa na ulici alebo v bare už poniektorým pripadá prinajmenšom čudné. Síce sa to nezdá ale dnešná generácia je proste online a nezáleží o čo sa má jednať. Nebyť online je dnes skrátka nemysliteľné. Nie je nič jednoduchšie ako sa registrovať na nejakej internetovej stránke, dať tam svoju fotografiu ako aj požadované údaje o sebe a samozrejme číslo kreditnej karty. A tu práve nastáva ten zlom a množstvo ľudí na tom pohorí. Pretože ako máte vlastne rozoznať povedzme slušnú internetovú stránku na zoznámenie. Od takej, ktorej jediným cieľom je od vás každý mesiac vybrať peknú sumičku peňazí.

studenti.jpg

S online zoznamkou je to ako s kúpou oblečenia alebo obuvi. Proste musí vám sadnúť. Preto dbajte na prvý dojem ktorý z nej máte. Ak už na začiatku budete mať pocit že jediný účel stránky je od vás dosť čo najviac peňazí, ani len nepomyslite na registráciu. Pretože ak si autor stránky nedal záležať čo i len na tom aby stránka vyzerala vierohodne. Ako ináč vám teda dokáže že je to tak. Povedzme teda že ste si povedali že fajn, veď všetky zoznamky vyzerajú rovnako a napriek tomu ste sa registrovali. V tom prípade majte na pamäti že ak to s vami myslia vážne budete musieť vyplniť niekoľko stranový dotazník. A otázky typu či máte radšej psa alebo mačku sa tam vyskytnú celkom bežne. Nie že by ich práve to zaujímalo. Ale pomocou takto jednoduchých otázok vám dokážu nájsť oveľa viac ľudí čo zmýšľajú rovnako ako vy. A nakoniec tak ušetríte kopu času a možno aj peňazí pri hľadaní svojo vysnívaného partnera.

přátelství.jpg

Ak nebudete s službami ktoré vám ponúkajú spokojný nemal by byť problém s zrušením účtu ako aj všetkých záväzkov voči nim. A to je ďalšia vec na ktorú si treba dať pozor. Veď predsa len ak chcete zrušiť účet tam by s tým nemal byť problém, a nemali by od vás žiadať slohovú prácu pre istotu aj s vaším vlastnoručným podpisom. Pričom takéto pseudo zoznamovacie stránky sú bežné oveľa viac ako si viete čo i len predstaviť. Preto dbajte kde a komu zadávate svoje osobné údaje. Pretože v opačnom prípade sa ľahko môže stať že sa stanete tvárou nejakého nekalého portálu. A to bez vášho vedomia. A takéto niečo sa potom ťažko vysvetľuje rodine a kamarátom. Raz zničená povesť, je zničená navždy.

About the Author

You may also like these