Vyberte si postele z masívu do spálne

V posteli trávime 1/3 života. Každý deň sa unavení po práci tešíme na to, ako si večer ľahneme do postele. Niet nad to, keď si ľahneme do kvalitnej postele. Tá je zárukou dobrého spánku a oddýchnutého tela.

V posteli trávime 1/3 života. Každý deň sa unavení po práci tešíme na to, ako si večer ľahneme do postele. Niet nad to, keď si ľahneme do kvalitnej postele. Tá je zárukou dobrého spánku a oddýchnutého tela.

Pri zariaďovaní spálne manželia čoraz viac siahajú po kvalitnej drevenej posteli. Masívna drevená posteľ je zárukou dlhej životnosti. To znamená, že jej kúpou si zabezpečíte bezstarostný spánok na dlhé roky.

Široká ponuka masívnych postelí

Postele z masívu na drevko.sk, sú vyrobené z borovice, buka a duba. Nájdete tu široký výber manželských postelí do modernej aj klasickej spálne, do bytu či na chatu. Vybrať si môžete napríklad drevené manželské postele s úložným priestorom. Tie sú výbornou voľbou do menších spální a pre zákazníkov, ktorí radi prijmú viac úložného priestoru v izbe. Ten sa v posteli môže nachádzať vo forme zásuvky, či pod vyklápacím roštom.

manzelske_postele

Medzi obľúbené patria aj vysoké manželské postele z masívu, ktoré sú ideálne najmä pre starších ľudí, ktorým sa ťažšie vstáva z postele. Nízka manželská posteľ 200×200 cm, je obľúbená do veľkých spálni. Nízke postele z masívu na nožičkách nezaberú veľa miesta a priestor pod nimi môžete použiť na uskladnenie ďalších vecí.

Borovicová manželská posteľ 180×200 a 200×200 cm, je obľúbenou vďaka voňavému drevu a jeho ľahkosti. Borovica je obľúbeným materiálom pre jej mäkkosť a ľahkosť. Vybrať si môžete zo 6 odtieňov – prírodná, palisander, orech, jelša, dub rustikal a biela.

Medzi favoritmi sú aj manželské postele z buku, kde nájdete viac ako 340 postelí. Buk je významný pre svoju tvrdosť a pevnosť, takže vášmu telu poskytne maximálny komfort pri spánku. Vybrať si môžete masívne manželské postele z buka 180×200 a manželské postele z masívu buka 200×200 cm.
Drevko aktuálne prináša viac než 600 postelí z masívu v rôznom dizajne a vyhotovení. Určite nazrite aj do kategórie detských postelí, v ktorých nájdete krásne domčekové postele, ale aj klasické detské postele so zásuvkou.

About the Author

You may also like these