Šialené jarné počasie

V tomto období býva móda veľmi problematická. Nie kvôli tomu, že by sme si nemali čo obliecť, keďže jarné, alebo jesenné počasie ponúka veľmi veľa možností, pretože nie je ani úplne teplo, no a ani úplne zima. V niektorých prípadoch však môžeme očakávať aj takéto extrémy, napríklad, že na jar sa nám ochladí na 5 stupňov a my dobre že nezačneme opäť vyťahovať zimné kožuchy, alebo opačný prípad, teplo príde až priskoro.

kabát

Tento rok sme sa stretli s tou chladnejšou verziou zimy, poslednú chvíľu je neustále chladno, fáka silný vietor a prší. Stáva sa však, že ranné počasie sa takmer nikdy nezhoduje s poobedným a potom zasa s večerným. Preto občas nastáva vážny problém, ako sa správne obliecť, ak nechceme vyzerať ako snehuliačik, ale zároveň ani nechceme ochorieť, pretože nám bude príliš zima! Čo teda využiť v tomto počasí?

  • Šatky a šálytie sú výborným prostriedkom práve takejto prechodnej módy, keď nie ej ani zima, alebo teplo, ale počas dňa môže prísť jedno aj druhé. Ak si teda nie ste istý, či má byť rovnako pekne ako bolo ráno aj poobede, alebo len jednoducho počasie hlási poobede dážď a búrky, zoberte si so sebou do kabelky šatku, alebo šál! Ten vám nezaberie takmer žiadne miesto, ale môžete si byť istý, že zima vám s ním určite nebude. A keďže to nie je nijaká veľká a ťažká vec, pokiaľ ho nevyužijete, tiež to vôbec nevadí. Navyše j krásnym oživením a módnym doplnkom, ktorý dodá vášmu outfitu šmrnc!

šála

  • Oblečenie navyšeak chodíte autom, určite pre vás nebude ani najmenší problém, hodiť si doň aspoň sveter, ktorý si môžete v prípade, že sa výrazne ochladí vyzliecť.Ak má byť poobede naopak teplo, buď si oblečenie navrstvite, aby ste sa mohli toho nadbytočného kedykoľvek zbaviť, alebo si jednoducho zoberte so sebou náhradné, prezliecť sa môžete ísť kamkoľvek, napríklad, na toalety v kaviarni.

About the Author

You may also like these