Problémy s erekciou a rozladená psychika

Mať kvalitný sex je výsadou mnohých ľudí. Niekto ho zažil, iní ho zažívajú pravidelne a ďalší možno doteraz nevedia, čo to v skutočnosti je. Každopádne je nepríjemná situácia, ktorá sa v súčasnosti dotýka viacerých mužov. O tento pôžitok pomaly prichádzajú, pretože sa u nich začali objavovať problémy s erekciou.

Pod tie sa z všeobecného hľadiska podpisuje veľa škodlivých faktorov. Pribúdajúci vek, organické ochorenie, ale úlohu tu zohráva tiež psychika. Neschopnosť sústrediť sa, stres, nízka sebadôvera,… Myseľ je v skutočnosti silný nástroj. Síce trochu odbočíme od témy, ale sú známe prípady, kedy napríklad ľudia zomreli v dôsledku paniky, než na skutočné fyzické zranenie.

zúfalý muž

Teda môžeme povedať, že to, do akej miery bude sex kvalitný, závisí tiež od našich predstáv, psychického stavu a skrátka od toho, čo máme v hlave. Samozrejme za predpokladu, ak faktorom slabej erekcie nie je organické zdravotné ochorenie či nízka hladina testosterónu.

Pochopiteľne vyhýbať sa stresovým situáciám je pre normálneho aktívneho človeka ťažké. Niekedy je ale potrebné zvážiť veci, ktoré v nás budia väčší odpor, stretávame sa s nimi pravidelne a ubíjajú nás. Ak na nás pôsobia do miery, že sa už ani nevieme sústrediť na našu milovanú polovičku a na vytúžený pocit zo vzájomného styku, potom je asi čas tieto veci zo svojho života odstrániť. Alebo sa ich snažiť potlačiť na minimálnu úroveň a rozhliadnuť sa po niečom inom, čo nás bude nabíjať novou životnou energiou.

partia kamarátov

Pretože kvalitný sex je v podstate jednou zo základných potrieb každého človeka. Zároveň spôsob, ako udržiavať vášnivý vzťah, ktorý bude mať naďalej tú atraktívnu šťavu a zaujímavú romantickú atmosféru. Preto by sme vo vlastnom záujme mali myseľ koncentrovať aj na tento významný faktor našich životov a snažiť sa, aby nám tieto vzájomné pôžitky vydržali čo najdlhšie.

About the Author

You may also like these

No Related Post