Neporušený obsah zásielky v plastovej obálke

Kým v minulosti boli kartónové obaly veľmi populárne na zasielanie tovaru, v súčasnosti sa ešte občas využívajú, ale moderné obalové materiály vo forme obálok mnohých rozmerov ich postupne nahradzujú.

commerce-161529_640

Plastove obalky ponúkajú veľmi praktický a funkčný výber obalových materiálov vo forme pevných obálok, ktoré majú skutočne veľmi široké a univerzálne využitie.

Sú vhodné na zasielanie textilu, dokážete ich využiť najmä v online obchodoch a online zasielaní tovaru rôzneho druhu ako sú napríklad tlačoviny, drobné predmety akéhokoľvek druhu, samozrejme bez ostrých zakončení.

Ich univerzálne využitie je možné vďaka pevnej plastovej fólii, ktorá je hlavným materiálom na ich výrobu a ktorá obálkam zabezpečuje pevnosť, pružnosť a odolnosť. Plastové obálky unesú aj väčšie hmotnosti, závisí to od rozmeru a veľkosti obálky. Pri balení tovaru pamätajte aj na dodatkový voľný priestor, aby sa obsah obálky priveľmi netlačil a nepoškodil.

paper-258705_640

Expresná, vnútroštátna alebo aj medzinárodná preprava využíva plastové obálky aj z toho dôvodu, že odolávajú mechanickým a manipulačným tlakom, prehadzovaniu a častému prekladaniu.

Je dôležité, aby obsah zásielky ostal dokonale ukrytý, vnútorná tmavá fólia zabezpečuje dodržanie listového tajomstva a budovanie dôvery zákazníkov.

Farebné prevedenia, rôzne veľkosti, objemy dodávaných balení sú rôzne a originálne. Pre upútanie pozornosti máte na výber farebné plastové obálky alebo aj holografické, ktoré sú skutočne nadčasové a sú vhodným prostriedkom pre budovanie imidžu firmy.

Zapínanie a zatváranie obálky je dôležité, obsah obálky musí byť správne zabezpečený, zatvárací mechanizmus je preto prepracovaný a využíva buď samolepiaci pásik alebo posuvný systém uzatvárania.

Plastové obálky sú dokonalou alternatívou pre drobné kartóny a papierové krabice, ktoré vyžadovali veľký priestor a zvyšovali náklady na prepravu.

About the Author

You may also like these

No Related Post