Prispôsobte výber a nosenie svojho trička

Na oko banálna záležitosť, akou je výber vhodného trička, nemusí byť taká jednoduchá. Respektíve ponúka niekoľko faktorov, na ktoré sa oplatí zamerať. Samozrejme nie je nič ľahšie, než si kúpiť „nejaké“ tričko, lenže ak chceme, aby toto prinieslo svoj efekt a zároveň bolo štýlové, oplatí sa zamerať na detaily.

Žena, modelka, biele tričko s potlačou

Zamerajme sa na jeho využitie

Už len napríklad z toho hľadiska, či hľadáte praktické tričko na šport alebo hlavne módny prvok. Úlohu zohráva aj to, v akom ročnom obdodí ho plánujete nosiť. To môže tiež znamenať, že napríklad cez zimu alebo počas chladnejších dní nám tento textil poslúži viac menej ako prvok, ktorý je schovaný pod viacerými vrstvami. A osobne si v takom prípade myslím, že stačí jednoduchá, no pohodlná alternatíva. Ale naopak ak sa blížia prvé teplejšie dni a chcete daným mesiacom prispôsopiť svoju módu, úlohu tu vo veľkej miere dokáže zohrávať farba, vhodný strih a rovnako môže ísť o zaujímavejšie tričká s potlačou.

Mladá žena v čiernom tričku

Elegán alebo návštevník festivalov?

Ak je váš životný štýl založený povedzme skôr na prechádzkach mestom, návšteve kaviarní, reštaurácií, atď, veľmi vhodnou voľbou dokáže byť aj jednofarebné tričko, ktoré vám však bude „sedieť ako uliate“. Pokiaľ ale pre vás prvé letné dni predstavujú skôr návštevy hudobných festivalov či kultúrnych podujatí na podobný štýl, pravdepodobne si to bude žiadať aj nejakú zaujímavú potlač. A tá je v danej situácii možno ešte dôležitejšia než to, ako dokonale vám tento textil sedí. Ale aj tu existuje kompromis a existuje kopec tričiek s potlačou, ktorá je niečím nápaditá a originálna, no tričko zároveň kombinuje cool motív s estetikou.

Nepodceňujte farby

Červené tričko má tendenciu priťahovať pozornosť, čo ale môže byť myslené aj v dobrom zmysle, teda že je atraktívne. Modrou skutočne nič nepokazíte a ide o ideálny vonkajší outfit. Čierna sa nemusí hodiť do najväčších horúčav, ale je pravda, že sa dá dokonale zladiť s farbami ostatných prvkov. A biela by napríklad mala byť povinnosťou pre pánsky šatník s tričkami. Zároveň predstavuje ľahkosť pri nosení vo vyšších teplotách.

About the Author

You may also like these