Kvalitný sex alebo aby intímne chvíle skutočne stáli za to

Vyjadriť sa na tému, ako by mal vyzerať kvalitný sex a čo by mal predstavovať, dokáže byť veľmi individuálnou a vlastne i súkromnou záležitosťou. Aj napriek tomu však existuje pomerne veľa všeobecných bodov či znakov, ktoré sa pri tejto charakteristike zhodujú. A práve niektoré z nich si prezradíme v tomto článku.
Trvanie, respektíve dĺžka stykuzohráva z hľadiska kvality jeden z podstatných bodov. Vieme, že predčasná ejakulácia alebo skoré vyvrcholenie dokáže celý sexuálny zážitok pokaziť už príliš skoro. Na druhej strane však nie je vhodný ani ďalší extrém a tempo, ktoré by pripomínalo nudný beh na dlhé trate a skôr trápenie. Spravidla je teda ideálom stav, v ktorom existuje súhra a dosiahnu orgazmus obidve strany. Malý tip na záver:Muž a žena, tváre, zamilovaní.jpg
Dĺžka a kvalita styku sa dá v prípade problémov regulovať prípravkom cialis LacneGenerika, avšak je dôležité neprekračovať odporučené dávkovanie a venovať pozornosť možným vedľajším následkom.
Sex a jeho časové intervalyalebo schopnosť naladiť sa na spoločnú frekvenciu. V nejednom prípade vzniká problém, ak je u jedného z partnerov chuť na intímne radovánky oveľa častejšia, než u toho druhého. Aký by mal byť teda ideál?
V tomto smere je doporučením mať styk trikrát do týždňa. Ide o relatívne zdravú mieru a dostatočný čas k tomu, aby vznikol požadovaný apetít z obidvoch strán.
Stupňujúca chuť na sexje dôležitejším faktorom pôžitku hlavne u nežnejšieho pohlavia. Zatiaľčo muži častokrát nemajú problém očami vyzliekať svoju ženu hneď ako prídu z práce, ženy si v tomto smere pýtajú väčšiu pozornosť. Je dôležité venovať im pozornosť a príjemné chvíľky ideálne počas celého dňa a ukázať im vašu náklonnosť, respektíve príjemnú či možno romantickú stránku mužskej osobnosti.Muž a žena v objatí na pláži, čiernobiele.jpg
Vzrušujúca predohraje tým vôbec prvým a niekedy veľmi podstatným základom k tomu, aby intímne dobrodružstvo naberalo tie najlepšie grády. Je preto vhodné venovať pozornosť tomu, aký typ predohry rajcuje vás oboch a na nej následne stavať.

About the Author

You may also like these