Horúca novinka od Huawei

Pred pár týždňami spoločnosť Huawei, na berlínskom veľtrhu IFA, predstavila svoj celkom nový smartphone rady Nova. Tento nový tip mobilných telefónov sa pýši nadštandardnou výbavou, exkluzívnym dizajnom a to všetko za veľmi priaznivú cenu. Z prvých dvoch vystavovaných modelov sa na slovenský trh dostane pravdepodobne ten menší, päť palcový. Huawei Nova sa vyznačuje celokovovým, zaobleným telom s plastovým prúžkom na zadnej strane.
pracovní pomůcky
Display smartphone je vybavený Full HD rozlíšením 1920 x 1080 pixelov a novinkou je 2,5D zakrivené ochranné sklo.

Hrúbkamobilného telefónu je púhych 7,1 mm a dokresľuje tak jeho veľkú eleganciu a celkovo veľmi dobrý dojem z luxusného a detailného spracovania.

Príslovie, že niečo šliape ako švajčiarske hodinky, platí pre tento model jednoznačne a to vďaka osemjadrovému procesoru a 3 GB operačnej pamäte. A súčasne vďaka nadstavbe v podobe operačného systému Android 6.0.

Na zadnej časti mobilu sa veľmi esteticky vyníma čítačka odtlačkov prstov, ktorá zabezpečuje pre prístroj maximálnu ochranu proti zneužitiu a navyše prichádza s pár funkciami navyše.

Zaslúženej pozornosti výrobcom telefónu sa dostalo tiež dvojici fotoaparátov, ktoré využívajú tie najmodernejšie, dostupné technológie a algoritmy pre ich vylepšenie. Hlavný fotoaparát s veľkosťou 12 Mpx vsádza hlavne na väčší počet pixelov a na plne automatické ostrenie s fázovou detekciou, ktorú poznáme predovšetkým z digitálnych zrkadloviek.
focení mobilem
Pre, dnes veľmi populárne, predné širokouhlé selfie fotografie, je v tomto mobile zabudovaná selfie kamera s rozlíšením 8 Mpx.

Nielen funkčnosťou a vybavením, ale tiež výdržou batérie tento model mobilného telefónu oslní. Vysokokapacitná batérie zabezpečia až 48 hodinovú prevádzku na jedno nabitie.

Ak k vyššie uvedenému ešte naviac uvedieme, že sa s cenou vojdete pod 350 Euro, je v podstate jasné, o akom smartphonu budete pri výmene Vášho súčasného mobilu uvažovať.

About the Author

You may also like these