Záujem o sex priváty a sex inzercie

Prečo vlastne ľudia navštevujú sex privaty? Áno, presne tak, nemusíme sa tváriť, že nič také sa nedeje. A prečo aj. Veď tak, ako tie najrôznejšie odvetvia poskytujú svoje platené služby, tak existujú aj ponuky spojené s kvalitným sexom či erotickými zážitkami. A veruže tých ponúk nie je málo.

Ale dnes ich nájdeme hlavne na internete. Reálne sex- workerky, ktoré však majú svoje profily inzerované na online portáli so sex ponukami, aby to celé prebiehalo prehľadnejšie. Vlastne tak, ako to v dnešnej internetovej dobe chodí. Všetko sa dá najskôr pozrieť a overiť online a následne sa vytvorí „objednávka“, v tomto prípade teda skôr prebehne telefonický kontakt. Každý uverejnený profil takýto kontakt poskytuje a okrem neho tiež fotky konkrétnej slečny (alebo ženy) spoločne s časom a miestom pôsobenia, no a tiež sex technikami, ktorá konkrétna sex- workerka poskytuje.

siluety, erotika

Dôležitými faktormi sú (okrem veku a výzoru) teda aj lokalita a poskytované praktiky. Je logické, že najideálnejší bude kontakt so spoločníčkou, ktorá sa nachádza blízko vášho okolia alebo ktorá pracuje v neďalekom priváte, hoci je to len na vás. Pretože pri telefonickom kontakte sa na všetkom môže ete dohodnúť, prípadne ak vám nevadí zájsť do iného mesta alebo osloviť sex- workerku spolu s eskort službou.

A dôvod kontaktovania?

nohy, sexi topánky

Ten si samozrejme každý môže nechať len pre seba, ale poďme sa na to pozrieť bližšie. Najčastejšie ide o prípady, kedy si aj pracovne vyťažení ľudia na vyšších pozíciách chcú dopriať uvoľnenie, no aj určitý adrenalín. Ďalej sú to bežní ľudia, čo ale po sexuálnej stránke cítia samotu. Do tretice sú prípady, kedy sa podniká nejaká väčšia oslava a skrátka páni prídu k názoru, že sa to nezaobíde bez sexy spoločníčok ochotných k všetkému, čo prináša mužské potešenie. Hodí sa však ešte doplniť štvrtý typ zákazníkov, ktorí sú jednoducho zvedaví a túžia odskúšať niektoré z tých menej tradičných sex techník, ako napríklad ľahké S/M alebo nejaký druh fetišu.

About the Author

You may also like these

No Related Post