Viete si vybrať tie správne plavky?

Leto sa nezastaviteľne blíži a vy určite potrebujete nové plavky! Je úplne jedno, či svoju dovolenku strávite v exotickej destinácii pri mori, alebo na priehrade u nás na Slovensku. V oboch prípadoch, by ste mala byť vo svojich plavkách COOL.

plavky

„Prvé“ plavky


Po zime je asi len máloktorá z nás opálená do brondzova. Dá sa to vyriešiť soláriom, alebo samoopaľovacími krémami, no prirodzené opálenie nenahradí nič. Ak sa teda prvýkrát oblečiete do plaviek, premýšľajte nad tým, aby vaša pokožka vynikla čo najviac. Pokiaľ patríte k svetlým typom, siahnite po bielej, oranžovej, svetloružovej, striebornej, alebo béžovej farbe plaviek. Tmavé farby by ešte viac zvýraznili svetlý tón vaše pokožky. Nebojte sa pestrofarebných kombinácií, čo výrazných vzorov. Základom je, aby vaše plavky neboli ladené v príliš tmavých odtieňoch. Po niekoľkých opaľovaniach, môžete siahnuť aj po tmavších farbách. Stačí počkať, kým sa vaša pokožka takpovediac naladí na leto.
Ak patríte k ženám, ktoré majú pokožku prirodzene tmavšiu, na začiatok môžete vhupnúť aj do tmavých farieb. Aj tu však platí, že po niekoľkých hodinách na slniečku, bude vaše opálenie určite krajšie a výraznejšie, takže chvíľku počkajte.

modré plavky

Plavky verzus postava


Problém, ktorý trápi nie jednu ženu, je to, ak bude v plavkách vyzerať ich postava. Aj keď tento kúsok oblečenia viac odhaľuje, správnym výberom viete zakryť presne to, čo potrebujete. Ak máte problémy s kilom navyše, alebo ste nestihli na svojom bruchu vyrysovať dokonalé tehličky, zabudnite na dvojdielne plavky. Na trhu existujú dokonca kúsky, ktoré fungujú podobne ako formovacia spodná bielizeň. Pokiaľ je s vašim bruchom všetko v poriadku a potrebujete zahaliť skôr partie v oblasti zadku, riešením sú kraťasy, alebo sukňa. Nemusíte sa báť, že vám takéto plavky uberú na kráse. Aj takéto kúsky dokážu byť sexy.

About the Author

You may also like these