Úžasný Marvel

Za posledné desaťročie sa na prvých priečkach v ziskoch držia superhrdinské filmy, konkrétne filmy od spoločnosti Marvel. Ak ste ešte tejto senzácii neprepadli, ale chceli by ste nejaké ich filmy pozrieť, tu sú tie, ktoré by ste určite nemali opomenúť.
superhrdina.jpg

  1. Captain America: Winter Soldier

Jedná sa o jednu z najlepšie hodnotených sólo hrdinských snímok. Je to pokračovanie prvého Captain America fimu- Captain America: First Avenger. Tá nezožala až tak dobré ohlasy ale na druhú stranu vzdala hold tradičnému komiksu. Winter Soldier je plný akcie a zvratov. Určite stojí za pozretie ak aj nie ste fanúšikom žánru.

  1. Black Panther

Opäť je to sólo hrdinský film na čele so superhrdinom v kostýme čierneho pantera. Dej sa odohráva vo vyspelom africkom meste, ktoré je skryté pred očami spoločnosti. Dej je veľmi napínavý a „záporák“ je jeden z najlepších akých Marvel mal.

  1. Thor: Ragnarok

Tretí diel Thora je po dvoch pomerne neúspešných filmov veľkým úspechom. Ragnarok je svieži a vtipný. Táto zmena tónu mu prospela. Vrátil sa aj obľúbený Loki a k najlepším scénam určite patrí veľký boj Hulka a Thora. Film taktiež predurčil budúcnosť Marvelu ako takého.

  1. Avengers: Infinity war

Jeden z najemotívnejších filmov od Marvel. Všetci obľúbený hrdinovia vo veľkolepom boji proti najsilnejšiemu zloduchovi doposiaľ.

  1. Avengers: Endgame

Pokračovanie Infinty war uzavrelo jedno veľkú kapitolu. Trhalo rekordy ale aj srdcia. S mnohými hrdinami sme sa museli rozlúčiť no mnohí noví povstali. Jedná sa o majstrovský kúsok a určite stojí za pozretie.
iron man.jpg

  1. Spiderman: Far from home

Nový Spiderman od Marvelu sa tešil veľkému úspechu už pri filme Spiderman: Homecoming. No druhý snímok má ešte lepšie efekty a určite veľmi kvalitného zloducha, ktorému sa nedá veriť. Nechýba ani poohliadnutie na udalosti po Thanosovom lusknutí.

About the Author

You may also like these