Home » Produkty » Životný štýl a spúšťače vedúce k erektilnej dysfunkcii u mužov

Životný štýl a spúšťače vedúce k erektilnej dysfunkcii u mužov

Nástupom internetu, dostupnými článkami a blogmi sa postupne odhaľuje pre mužov intímna pravda. A to konkrétne fakt, že pomerne vysoké percento z nich zažíva či už občasné alebo pravidelné poruchy erekcie. A to je logický faktor, ktorý bráni sexuálnym radovánkam. Dá sa to však zmeniť?

Podstatným faktorom dokážu byť následky nášho životného štýlu.

bežci šport

V súčasnosti je snáď výnimka, ak stretneme Slováka, ktorý by nefajčil alebo nepil. Nadmerná konzumácia alkoholu ako aj fajčenie tabaku na silnej erekcii rozhodne nepridajú. Hlavne tabak má tendenciu upchávať cievy, čo ako vieme, musí skôr alebo neskôr viesť k impotencii (hlavne u ťažkých fajčiarov). Ak k tomu ešte započítame častú konzumáciu polotovarov a mastných jedál, či sedavé zamestnanie a nepravidelný spánok, je to kombinácia vedúca k tomu, že dosiahnuť stoporenie sa stane nereálnym prianím.

stres ceruzka

Súčasťou dnešnej spoločnosti a takmer každého aktívneho človeka v nej, je stres, čo je ďalším častým spúšťačom alebo dokonca príčinou slabej erekcie. Samozrejme bez stresu to častokrát nejde, avšak je rozhodne z viacerých stránok prospešné, ak sa ho snažíme regulovať na minimum. Uvoľnená a sústredná myseľ dokáže zázraky ,a to predovšetkým pri milostných momentoch. Naopak dopady stresu sa podpisujú pod rôzne formy erektilnej dysfunkcie. Skúste si nájsť preto aspoň hodinku na seba a napr. na prechádzku na čerstvom vzduchu.

Na záver nesmieme zabudnúť to najdôležitejšie. Ak problém pretrváva cca pol roka, rozhodne neváhajte navštíviť svojho lekára. Prvým dôvodom je fakt, že môže ísť o varovný signál vážnejšieho organického ochorenia, druhým dôvodom sú funkčné lieky na predpis. A to aj napriek tomu, že náhrada viagry či generiká ďalších známych liečiv sú dnes voľne dostupné cez internet. S lekárom však môžete prediskutovať liečbu ako aj užívanie tabliet špecifickejším a odbornejším spôsobom.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup