Uvítajte vo vašich priestoroch viac skla

Aké sú vlastne priority pre obývané priestory? Pravdepodobne požadujeme ich útulnosť, čistotu a takisto estetiku. Niekto sa dokonca nevyhýba ani otázkam aktuálnych módnych trendov. O funkčnosť, ale aj spomenuté vlastnosti priestorov sa podpisujú prvky, ktoré sú v nich umiestnené, pričom nemalú úlohu na tomto efekte dokáže zohrávať ich materiál. Sme v tomto smere pomerne dobre oboznámení napr. s drevom, ale viete, aké kvality do interiéru prináša taký módny prvok, akým je sklo?

Sklenené prvky

Okrem jeho viditeľnej a prakticky nenahraditeľnej elegancie je známe, že sa podpisuje pod kvalitnejšie presvetlené priestory a takisto ich dokáže opticky zväčšovať. Súčasná architektúra ponúka z hľadiska skla rôzne zaujímavé a funkčné prvky. Už to teda dávno nie je len zrkadlo či okno.

Estetický, trendový a veľmi atraktívny štýl dnešným interiérom dodáva tiež taká sklenená stena. Výsledkom je viditeľná modernizácia konkrétnych priestorov, zároveň ich optické rozdelenie na potrebné časti, pričom týmto nebude chýbať vzdušnosť a ľahkosť.

Sklenené stolík, knižky

Bezpečnosť na prvom mieste

Spravidla dnes natrafíte na sklenené prvky bežne určené do pravidelne obývaných priestorov, nakoľko podliehajú špeciálnej výrobe a sú dostatočne odolné i pevné. Tým pádom bezpečné k umiestneniu do miestností, kde sa bežne vyskytujú ľudia. Špeciálne kalené sklo je až niekoľkonásobne odolnejšie pred nárazmi.

Rôzne motívy, prípadne váš vlastný fotoalbum

Môžeme vravieť o pieskovanom prevedení, grafickej potlači, ale rovnako tvorcami môžete byť v tomto prípade aj vy sami, a to pomerne jednoducho. Na grafosklo sa dajú šikovne vytvoriť motívy z vašich najkrajších fotiek, prípadne je tieto možné stiahnuť z internetu a skrátka zostaviť si svoje vlastné motívy. Kreatívna stránka týmto prvkom tak rozhodne nechýba.

Nie je to len sezónny módny hit

Sklo má tendenciu po vizuálnej stránke zostať zachovalé skutočne dlho. Výhodou je aj fakt, že na seba neukladá nečistoty. Jeho pôvodný dizajn sa tak prakticky dlhé roky nemení a má stále rovnakú vizuálnu hodnotu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About the Author

You may also like these