Urobte všetko podľa seba

Mať doma niečo štýlové je asi snom každého z nás. Všetko, čo je pre nás dôležité, musíme orientovať v prvom rade na to, čo chceme. Na druhej strane vieme, čo skutočne chceme a potrebujeme? Vieme, čo je pre nás fakt dôležité a podstatné? Alebo sa na to vôbec neorientujeme a čakáme, čo nám povedia druhí ľudia? Je jasné, že len málokto z nás skutočne vie, čo od života chce, no čudovať sa tomu celkom nemôžeme. Nie je to predsa len niečo, čo by nás malo desiť alebo by sme si na tom mali zakladať.

metro

Ja som celý život bola orientovaná na veci, ktorým mám venovať pozornosť. Naši sa mi stále snažili vnútiť ich názor alebo to, čo chcú oni. Nikdy nešlo o mňa. Ani vtedy, keď som už bola dospelá a chcela som, aby boli veci podľa mňa. Keď som im povedala, že chcem na schody sklenené zábradlie cena, tak sa tvárili, ako keby som si šla do domu dať obrovský obraz nahého ľudského tela alebo niečo podobné. Nevedeli pochopiť, že to bude vyzerať perfektne a že to je niečo, čo naozaj veľmi chcem. Vyzerá to elegantne, vyzerá to moderne a bude to to najlepšie, čo budem vo svojom dome mať.

jezdící schody

Ak máte pocit, že vám vaši rodičia nútia niečo, čo nechcete, tak nie ste jediný človek na svete. Mnohí rodičia majú pocit, že môžu svoje deti manipulovať aj vtedy, keď už majú cez tridsať rokov, a to znamená, že im musíte dať hranice. Inak sa nikdy nepoučia a vždy si budú myslieť, že s vami môžu robiť, čo len chcú. A ja som vedela, že musím urobiť všetko preto, aby moji rodičia pochopili, že so mnou nemôžu kývať a nemôžu mi zariaďovať domov. Nebývajú tam. Keď raz chcem mať niečo moderné a perfektné, je jasné, že sa nemôžete orientovať na svojich rodičov. Iná doba a iný vkus, chápete. Aj keď je pre mnohých ľudí ťažké vzoprieť sa rodičom, musíte to urobiť. Uvidíte, že to pôjde, aj keď možno ťažko, ale určite pôjde.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About the Author

You may also like these