Masáž s trochou erotiky nikdy nie je na škodu

Internetové stránky ponúkajú neskutočne veľa služieb, medzi ktorými nájdete aj masáže, no nielen tie klasické či športové alebo zdravotné, v súčasnosti sú veľmi žiadané tantrické alebo senzuálne masáže. Ide o spojenie relaxu tela a ducha s príjemným prežitím erotických dotykov masérky. Na tantrickú masáž je možné sa objednať prostredníctvom internetových stránok najneskôr jednu hodinu pred samotným rituálom.

M2X-jgp2Qmn-SZggH8LMKA_TREBA-SA-ZLADI-Ka-d-sme-do-vienka-z-skali-in-rove-sexu-lnej-vzru-ivosti

Masáž a typ, ktorý je v ponuke, si tiež vyberáte pri objednávke, takisto aj masérku, ktorá ju vykoná. Do salóna však nemajú prístup ľudia podnapití alebo ak trpia nejakou kožnou či inou chorobou, či nebodaj sú pod vplyvom nejakých omamných látok. Upozorniť treba aj na to, že masáž nie je sex, tu sexuálne služby neposkytujú. Po vstupe do salóna vám ponúknu čaj alebo kávu, tiež máte možnosť sa osprchovať v záujme zachovania 100% hygieny, potom sa prezlečiete do sárongu a až tak je na rade samotný rituál masáže.

To, aký typ masáže si vyberiete, je len na vás a vašich preferenciách, každá z nich však bude vykonávaná na profesionálnej úrovni, príjemnú atmosféru dotvorí aj hudba a exotická vôňa, ktorá podčiarkne jej čaro. Namaste rituál je vzdanie úcty telu a je bežným v ázijských krajinách. Z mnohých druhov masáží môžeme vyzdvihnúť napríklad body masáž, pri ktorej je masaz lingamu aktívna len masérka a na masírovanie používa celé svoje telo, secret dark masáž, masáž s maznaním, špeciálna masáž pre náročných alebo masáž lingamu a prostaty.

Masaz

Práve masáž prostaty a lingamu je v tejto oblasti niečo nové, inovatívne, masíruje sa celým telom, ale zákazník je iba prijímateľom rituálu, do masáže nezasahuje. Pri tomto spôsobe dochádza k masírovaniu prostaty a zároveň s ňou masérka vykonáva aj masáž lingamu, čo je výraz pre takzvaný mužský bod „G“. Jeho stimuláciou sa dá prepracovať k orgazmu oveľa rýchlejšie a intenzívnejšie. To všetko sprevádza tantrická hudba, čo je dôležitý element na dosiahnutie toho správneho zážitku a vyvrcholenia.

About the Author

You may also like these

No Related Post