Best Of UFC

Ultimate Fighting Chamionship je tu s nami od roku 1993, kedy udivil mnohých prítomných divákov hneď svojim prvým dielom a dokonca hneď oficiálne prvým zápasom, ktorý bol aj vysielaný naživo. Konkrétnejšie išlo o vôbec prvý súboj v UFC a dodnes je uchovaný ako jeden z tých najpamätnejších vôbec, pričom trval možno tak minútu. Nájdete ho aj na internete. Máte možnosť nájsť tieto zápasy jednotlivo, ale máte možnosť stiahnuť si aj celé časti, ale predovšetkým odporúčam stiahnuť Best Of UFC 1993-1998. Ide o výber tých najlepších a pamätných zápasov, kde je aj ten vôbec prvý, ktorý som spomínal. Bol to zápas dvoch rozdielnych štýlov a váhových kategórii, ktorý však svojou agresivitou a rýchlym ukončením mnohých prekvapil a zrejme ani samotní moderátori netušili, akým tempom a akčným štýlom tento prvý zápas prebehne. Konkrétnejšie vravíme o súboji Teila Tuli vs. Gerard Gordeau v prípade, že by ste ho chceli zhliadnuť.
bojové umění
• Spomináná kompilácia obsahuje zápasy dnes už takých pojmov ako Mark Coleman, Tank Tabbot, Royce Gracie a ešte mnohých ďalších.
Ultimate Fighting Championship, v skratke ako UFC, bol založený v Las Vegas, Nevada. V týchto podujatiach môžeme sledovať rôznych zástupieľov rôznych bojových štýlov, z rôznych častí Zeme. Tieto štýly súhrnne označujeme ako martial arts. Toto označenie zahrňuje štýly ako boxing, Jiu-jitsu, Sambo, wrestling a Muay Thai.Všetky tieto štýly nájdete v jednej súťaži, v UFC.
muž bojovník
Aj napriek svojej podstate, kedy nie sme svedkami divadla a rádoby úderov, dbá UFC na bezpečnosť športovcov. Práve preto sú niekedy tie zápasy také krátke. Ak jeden protivník pochybí a dostáva rany, pričom hrozí TKO /Total knock-out/, rozhodca okamžite zápas ukončuje a pre istotu pribehnú aj ošetrujúci lekári. Predsa sa nemôže jednať o súboje na život a na smrť. To by už nebola ani zábava a ani šport.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About the Author

You may also like these

No Related Post